"Pomůžu ti dostat se do souladu skrze propojení se se svou duší."

Objednávka eBooku Bezezbytkář

Na této stránce si můžete objednat eBook Bezezbytkář (Ovoce a Zelenina)

 • ANO
  Objednávám si eBook "BEZEZBYTKÁŘ (Ovoce a Zelenina)" v hodnotě 455 Kč.
 • ANO
  Ihned po zaplacení objednávky dostanu na svůj e-mail tento eBook v elektronickém formátu PDF.
 • ANO
  K tomuto eBooku dostanu jako DÁREK ještě 3 propracované BONUSY v ceně 299 Kč zcela ZDARMA.
 • ANO
  Jsem si vědom/a toho, že pokud tento eBook není pro mě "to pravé ořechové", mám nárok na vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od jeho zakoupení.

POZOR

eBook Bezezbytkář Ovoce a Zelenina je možno zakoupit i v Eurech. Pro Slovenské zákazníky je cena eBooku 16,4 EUR.

Tuto platbu provedete, aniž by Vám má banka účtovala nějaký poplatek za převod měny.

 

UPOZORNĚNÍ

Obvykle letí všechny mé emaily do složky HROMADNÉ, proto si prosím zkontrolujte, zda jste mou emailovou adresu janaklosikova@sobestacit.cz, přesunuly do složky DORUČENÉ.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co o eBooku říkají jeho čtenáři?

Kniha Bezezbytkář je krásná. Při jejím čtení jsem se usmívala od začátku až do konce. Dýchala na mě radost, veselost i láska k tomu si všechno zpracovávat doma a být soběstačný. Na každé stránce jsem se těšila, co se dozvím na té další. Bylo to jako objevovat malé poklady v truhličkách z dětství. Ještě teď, co píšu tyto řádky, se usmívám. Nejen že vám Bezezbytkář dá spousty tipů, jak na zpracování ovoce a zeleniny (a taky nepřeberné množství receptů, u kterých se sbíhají sliny), ale člověk má po jeho přečtení chuť hned vyskočit a jít si to všechno vyzkoušet. Knihu moc doporučuji všem, kteří se chtějí dozvědět, co dělat se zeleninou a ovocem - a těšit se můžete nejen na recepty k jídlu, ale i jiné vychytávky, které mi přišly úplně geniální. Moc doporučuji!
Marie Helenwww.mariehelen.cz
Bezezbytkar poskytuje vsechny dulezite informace, jak uchovat a zpracovat ovoce a zeleninu, kterou kazdy rok pestujeme na zahrade. Jsem vdecna za jednotlive tipy a recepty, ktere letos urcite vyzkousim. Diky!
Michaela Kudláčková
ahoj Janka, som z Tvojho plateneho ebooku uplne nadsena. Je plny tipov, napadov a neskutocne prehladny. Velmi dobre sa cita. A odkaz na pripravu dalsich je tiez uzasny. Prajem Ti vela, vela spokojnych citatelov. Martina
Martina Babejová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na: janaklosikova@sobestacit.cz 

Ráda Vám cokoliv zodpovím 🙂 !!!