Přemýšlíš nad tím, jaké kroky podniknout k tomu, abys byl/a konečně soběstačný/á?

Chtěl/a bys umět nápaditě zpracovat potraviny tak, abys byl/a spokojená

s výsledkem a zbytečně jimi neplýtval/a?

Uvědomuješ si, že musíš změnit životní styl, ale nevíš, kde začít?

POKUD SE TI V HLAVĚ HONÍ TAKOVÉ MYŠLENKY, PAK JSI TU SPRÁVNĚ A ČTI DÁL!

Jmenuji se Jana Klosíková a má moc je ukryta ve schopnosti naučit Tě srozumitelně a od ZAČÁTKU, jak být soběstačný. Žít v souladu s přírodou, bez shonu velkoměsta, inspirována svými předky, vnímám jako náplň svého života!

Vše, co jsem kdysi potřebovala k životu se dalo ve městě sehnat. Hlavně, aby to bylo rychle, anonymně a bez emocí. Nevěděla jsem tehdy, co všechno obnáší starost o rodinný dům, chov dobytka ani práce na zahradě. Vesničanům jsem se vysmívala. Ale i přesto jsem nebyla šťastná.

Díky manželovi a mé cestě z MĚSTA NA VENKOV, jsem pochopila, jak jsem byla HLOUPÁ a objevila jsem kouzlo SOBĚSTAČENÍ.

NYNÍ bydlím v domečku na vesnici, chovám slepice a ovečky a starám se o zahradu, pole i domácnost.

Naučila jsem se, co všechno je třeba udělat, abych se osamostatnila a byla se sebou spokojená.

Toto poznání bych s Tebou ráda sdílela 🙂

Vytvořila jsem eBook

BEZEZBYTKÁŘ

Ovoce a Zelenina

Za pomoci tohoto eBooku se naučíš, jak mít doma vždy KVALITNÍ zeleninu a ovoce, jak je uskladnit, aby ti dlouho vydrželi a jak je zpracovat BEZE ZBYTKU.

Nezáleží na tom, zda si je vypěstuješ nebo koupíš- důležitá je jejich kvalita.

Co získáš, když si eBook koupíš?

Mohli byste namítnout, že takových hobby knih je na trhu spousta. To je pravda, a že mám doma pěkně nabitou knihovnu!

Jenže ani v jedné té knize jsem se nedozvěděla TO, co bych očekávala. Je tam třeba jen o pěstování, ale chybí správný návod na uskladnění. Nebo se knihy zaměřují na spoustu věcí a důkladněji vlastně na nic. Nebo je v knize pár návodů pokročilejších a zbytek pro mě triviálních- takže zase vyhozené peníze.

To se Ti s tímto eBookem nestane.

Text je udělán srozumitelně a popisuji vše od ZÁKLADU tak, aby to bylo jasné všem.

Připravila jsem pro Tebe jedinečný eBook, ve kterém se zaměřuji POUZE na zeleninu a ovoce v širším kontextu.

NAUČÍŠ SE, JAK NA TO

V tomto eBooku se naučíš, jak si zeleninu a ovoce vypěstovat a dále s nimi pracovat, aby si z nich měl/a, co největší užitek. Pokud nechceš pěstovat, můžeš si je koupit z dobrého zdroje. I to se naučíš.

PŘEHLED

Dokážeš se zorientovat v kvalitě zeleniny a ovoce na trhu. Ujasníš si, zda je pro Tebe cena za tyto potraviny přiměřená.

ZKUŠENOSTI

Vše, co je v eBooku je mnohokrát ověřeno v praxi. Jedná se o mé "léty nabyté" zkušenosti, v oblasti pěstování a zpracování potravin. Najdeš zde 17 vymazlených receptů a několik desítek skvělých RAD a TIPŮ.

SEZNÁMÍŠ SE

V tomto eBooku se detailně seznámíš s 6-ti DRUHY ZELENINY a 6-ti DRUHY OVOCE. Vybírala jsem často používané a především lokální druhy tak, aby si s nimi mohl/a bez problémů pracovat.

Představ si, jaké to je stravovat se INTUITIVNĚLOKÁLNÍCH zdrojů. Cítit pravou chuť kvalitního ovozelu a moci zpracovat každičký jeho kousek bez obav.

Ten pocit, kdy víš, jak s tím naložit, aby to dávalo smysl, a s každým zajímavým nápadem na přípravu domácího výrobku ROSTEŠ, je k nezaplacení!!!

Proto jsem se rozhodla napsat tento eBook. Právě proto, abys i Ty věděl/a, jak na to.

Narozeninová cena tohoto eBooku je 455 Kč.

PROČ narozeninová?

Protože je to moje prvorozené miminko a připadá mi fér zohlednit to na ceně.

A navíc v Květnu slavím svoje narozeniny i JÁ a možnost nabídnout Ti svůj eBook je pro mě tím nejlepším dárkem!

Za tyto peníze si dnes můžeš koupit košík plný nezdravých a levných potravin v supermarketu, předplatné dalšího hobby časopisu, který Tě do akce nedovede nebo je můžeš investovat do více než 90 stran ucelených informací, které v takovéto podobě nikde nenajdeš.

Nemusíš kvůli tomu nikde cestovat, ani trávit hodiny na vzdělávacích kurzech a studovat po nocích odbornou literaturu, jako jsem to udělala já.

Díky informacím z eBooku toto vše dostaneš na ZLATÉM PODNOSE!

Možná pochybuješ o tom, zda je to pro Tebe, když nemáš VLOHY pro pěstování a nebydlíš na VESNICI. To ale vůbec NEVADÍ!!!

EBook jsem napsala srozumitelně a jasně a je členěn do přehledných kapitol.

Vlohy a možnosti pro pěstování jsou spíše příjemným BONUSEM než povinností.

Kdybys náhodou zjistil/a, že eBook pro Tebe není to "pravé ořechové", nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Do 14 dnů od zakoupení eBooku Ti vrátím bez udání důvodu peníze zpět.
Jana Klosíkováautorka projektu Soběstačit

Součástí eBooku jsou i tyto 3 BONUSY v hodnotě 299 Kč zcela ZDARMA.

Abych Ti ještě více usnadnila začátek cesty k soběstačnosti- napsala jsem pro Tebe eBook "Uskladnění potravin zamrazením".

 

Aby ses lépe zorientoval/a v jednotlivých potravinách, zejména ve zpracování jejich zbylých částí- napsala jsem pro Tebe Abecední seznam potravin Bezezbytkáře.

A do třetice- tyto pracovní listy tě nakopnou to té správné AKCE!

Jejich vyplněním se z Tebe stává nejen teoretik, ale i praktik!

Chtěl/a bys nakouknout dovnitř eBooku?

Co říkají o eBooku jeho čtenáři?

Kniha Bezezbytkář je krásná. Při jejím čtení jsem se usmívala od začátku až do konce. Dýchala na mě radost, veselost i láska k tomu si všechno zpracovávat doma a být soběstačný. Na každé stránce jsem se těšila, co se dozvím na té další. Bylo to jako objevovat malé poklady v truhličkách z dětství. Ještě teď, co píšu tyto řádky, se usmívám. Nejen že vám Bezezbytkář dá spousty tipů, jak na zpracování ovoce a zeleniny (a taky nepřeberné množství receptů, u kterých se sbíhají sliny), ale člověk má po jeho přečtení chuť hned vyskočit a jít si to všechno vyzkoušet. Knihu moc doporučuji všem, kteří se chtějí dozvědět, co dělat se zeleninou a ovocem - a těšit se můžete nejen na recepty k jídlu, ale i jiné vychytávky, které mi přišly úplně geniální. Moc doporučuji!
Marie Helenwww.mariehelen.cz
Tento ebook je skvělým pomocníkem v podobě mnoha skvělých rad, jak zacházet se zeleninou, ovocem a dalšími plody a to doslova bezezbytku. Nejenže se dozvíme, kde si je lze zdravé a krásné nasbírat nebo nakoupit, ale dokonce, pokud máme zahrádku, jak si je můžeme sami vypěstovat. Oceňuji nejenom mnoho rad, jak si některými vylepšit své zdraví, ale dokonce také tipy na to jaké chutné jídla z nich bezezbytku připravit. Jak připravit skvělé pickles a dalších mnoho užitečných receptů. Díky, rozhodně tvůj e-book stojí za stažení. A přečtení doporučuji také ostatním, i opakovaně. Už jsem si ho uložila do oblíbené složky, kde vždy najdu rady, které stojí mít vždy po ruce.
Šárka Grycováautorka projektu NukNuk Ateliér, www.nuknuk.cz
Bezezbytkar poskytuje vsechny dulezite informace, jak uchovat a zpracovat ovoce a zeleninu, kterou kazdy rok pestujeme na zahrade. Jsem vdecna za jednotlive tipy a recepty, ktere letos urcite vyzkousim. Diky!
Michaela Kudláčková
ahoj Janka, som z Tvojho plateneho ebooku uplne nadsena. Je plny tipov, napadov a neskutocne prehladny. Velmi dobre sa cita. A odkaz na pripravu dalsich je tiez uzasny. Prajem Ti vela, vela spokojnych citatelov. Martina
Martina Babejová

Už cítíš INSPIRACI?

Dovol mi prosím, abych Tě doprovázela .

Tvá cesta za SOBĚSTAČNOSTÍ začíná stisknutím tohoto tlačítka.

Je Ti něco nejasné?

Napiš mi na : janaklosikova@sobestacit.cz